Самое популярное

Партнери


Home Новини Американці з 11 років приймають анаболіки
Американці з 11 років приймають анаболіки PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
14.07.2004 10:06

Голова американського анти-допінгового комітету Тері Мадден (Terry Madden) у своєму виступі перед Сенатом заявив, що багато американців з дитячого віку вживають анаболічні стероїди, передає ВВС News. За словами Маддена, багато американців з дитинства мріють про спортивну кар'єру і приймають гормони, щоб наростити м'язову масу.

На засіданні, присвяченому обігу наркотиків, також виступив сенатор Чарльз Грасслі (Charles Grassley). Він повідомив, що серед американських старшокласників приблизно 175 тисяч дівчат і 350 тисяч хлопців захоплюються стероїдами. Згідно з наявними даними, деякі підлітки починають приймати гормони вже з 11 років.

При цьому, неконтрольований прийом гормонів може чинити згубний вплив як на фізичне, так і на психічне здоров'я підлітків. Наприклад, відомі випадки самогубств після припинення прийому пігулок.

Як відзначив Мадден, в США не існує контролю як за продажом, так і за вживанням стероїдов. Відсутність ефективної системи допінг-контролю як серед професійних спортсменів, так і серед любителів, призвела до того, що за кордоном всі вважають, що американці приймають заборонені ліки, - додав він.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org