Самое популярное

Партнери


Home Новини Літій запобігає розвитку хвороби Паркінсона
Літій запобігає розвитку хвороби Паркінсона PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
24.06.2011 08:04

Учені в Америці встановили, що літій сприяє продовженню життя нервових клітин мозку, що запобігає появі хвороби Паркінсона. Хвороба звичайно розвивається у літніх людей після 70-80 років.

Літій вже відомий медицині як засіб лікування маніакальних синдромів і різких перепадів настрою. Зараз же відкрита його ефективність при лікуванні низки нейро-дегенеративних захворювань. Виявилось, що літій уповільнює розвиток хвороби Альцгеймера (перешкоджає утворенню амілоїдних бляшок і нейрофібріллярних клубків усередині мозкових клітин).

Учені з Інституту проблем старіння Бака (Buck Institute for Age Research) провели експеримент на мишах. При використанні невеликих доз літію препарат зміг заблокувати накопичення токсичних білків і загибель нейронів, при цьому не надавши негативної дії на нирки.

Хвороба Паркінсона - дегенеративне захворювання головного мозку із спадковою схильністю. Основними проявами хвороби є порушення контролю за своїми рухами, сповільненість і скутість при ходьбі, тремтіння рук, ніг і підборіддя. Зараз лікарі вважають хворобу невиліковною, проте низка лікарських препаратів можуть знімати симптоми цієї хвороби і полегшувати життя літніх людей.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org