Самое популярное

Партнери


Home Новини Сьогодні катаракту видаляють швидко і комфортно
Сьогодні катаракту видаляють швидко і комфортно PDF Друк E-mail
Автор: Дана ЮРЧЕНКО   
30.05.2014 05:51

Багато хто думає, що операція на катаракту (по її усуненню) триває довго. Сьогодні це далеко не так. У сучасних офтальмологів є можливість проводити швидкі і практично безболісні операції, завдяки факоемульсифікації. Щоб провести імплантацію штучної лінзи, фахівцям знадобиться не більше чверті години. Віддаляється катаракта операція на яку виконується на високому професійному рівні, під місцевим знеболенням. Пацієнт, пише видання Сьогодні у світі, при всьому цьому, не випробовує особливої незручності. У чому, все-таки, полягає специфіка факоемульсифікації?

Спочатку, хірург алмазним інструментом виконує невеликий розріз (десь в три мм в довжину). Крізь крихітний отвір і проводяться подальші маніпуляції. За допомогою спеціального зонда ультразвуком кришталик перетворюють на емульсію, яку потрібно вивести з ока. У спорожнілу ж капсулу вводять гнучку складену лінзу, яка самостійно може розвернутися, зафіксуватися. Подібне втручання не передбачає накладення швів, адже мікророзріз самогерметиізується. Скільки часу, після видалення катаракти, доведеться знаходитися в лікарні? Насправді, сьогодні все більше подібна операція виконується в амбулаторних умовах.

Хворий після операції на катаракту не піддається госпіталізації, його відправляють відразу додому. При все цьому, практично немає ніяких обмежень на фізичні навантаження. Сам процес відновлення відбувається без больових відчуттів. Правда, таке можливо тільки за умови використання факоемульсифікації. Багато хто часто питає, чи прибирає плівку на оці? При катаракті відбувається помутніння кришталика, розташованого усередині ока. У здоровому стані, це місце повинне бути повністю прозорим, щоб проходив світло.

Коли розвивається катаракта, зір немов застилає туманом, предмети людина бачить розмито і тьмяне. До інших симптомів катаракти відноситься поява жовтих відтінків, або спотворення зображення, також роздвоювання і зменшення чіткості. Хворий повинен часто міняти контактні лінзи, окуляри в спробі підібрати варіант трохи краще. Деякі люди, особливо, немолоді, слово ультразвук часто сприймають як лазер. Насправді, старий кришталик все-таки подрібнюється саме ультразвуком.

По темі:  Доставляти медикаменти в мозок допоможе ультразвук

Чи можливо видалення катаракти, без заміни кришталика? Таке можливо, але пацієнт повинен буде носити важкі окуляри.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org