Самое популярное

Партнери


Home Новини Хропіння можна лікувати за допомогою лоскоту
Хропіння можна лікувати за допомогою лоскоту PDF Друк E-mail
Автор: Альона ЛУЧКІНА   
10.04.2013 11:09

У боротьбі з хропінням може допомогти лоскотання підборіддя, як з'ясували учені з Лондона. Вони розробили новий девайс, який може принести довгожданий мир і тишу в подружню спальню.

Створений ученими з англійського Guy’s and St Thomas’ NHS Foundation Trust в Лондоні прилад стимулює м'язи підборіддя за допомогою електричного струму низької потужності. Як показали клінічні дослідження, ця методика допомагає людям, які страждаючим від обструктивного апное сну, що є головною причиною хропіння. Через цей розлад язик западає в горло, блокуючи дихальні шляхи і викликаючи характерні неприємні звуки.

Апное нерідко призводить до колапсу м'яких тканин горла, що теж блокує дихальні шляхи. Ідея приладу для лікування хропіння полягає в стимуляції м'язів, які контролюють язик та інші частини горла. Це розширює дихальні шляхи, і як наслідок запобігає хропінню чи ж значно зменшує його. Ця технологія одержала назву безперервної черезшкірної електричної стимуляції.

Девайс посилає в м'язи електричні імпульси недостатньо чутливі для того, щоб викликати болісні відчуття і розбудити людину, але достатні для стимуляції мускулатури. Електроди поміщаються з обох боків горла прямо під щелепою. Клінічні дослідження, в яких взяли участь 33 пацієнти, показали, що використання девайса вночі протягом 10 хвилин стимулює язичний м'яз, який починається від підборіддя і йде до язикаи. Цей м'яз допомагає розширювати повітряні шляхи.

Інші невелике дослідження на людях, проведене в Японії, показало, що після використання цього девайса для лікування хропіння стан пацієнтів поліпшується на 50%.

Джерело: http://esculapinfo.ru/.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org