Самое популярное

Партнери


Home Новини У Ізраїльській армії дозволили лікуватися коноплями
У Ізраїльській армії дозволили лікуватися коноплями PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
04.08.2004 07:03

Представники Армії оборони Ізраїлю заявили, що найближчим часом для лікування ізраїльських військових від стресу буде почате застосування препаратів конопель, повідомляє ізраїльське видання Jerusalem Post.

Як зазначається у заяві військового відомства, армійські медики і фахівці Єврейського університету в Єрусалимі схвалили використання психоактивного компоненту конопель - дельта-9-тетрагідроканнабінолу (ТГК) - для лікування стресів, що одержуються військовими під час силових операцій на палестинських територіях. Проект також отримав схвалення всіх військових і цивільних відомств, в чиї функції входить контроль за вживаними в армії медичними технологіями.

Заспокійлива і знеболююча дія препаратів конопель на тлі відносної нешкідливості для здоров'я широко відома. У низці країн вони офіційно застосовуються в медичних цілях. Ізраїльські військовослужбовці, які регулярно проводять антитерористичні операції на палестинських територіях, часто отримують психічні травми і згодом проходять відповідне лікування в медичних установах.

За словами військових, лікування препаратами конопель застосовуватиметься як в регулярних частинах, так і серед резервістів. Разом з тим, відзначає Jerusalem Post, в армії зберігається заборона на позаслужбове вживання наркотиків, зокрема похідних конопель, таких як марихуана і гашиш.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org