Самое популярное

Партнери

 warzone hacks
Home Новини Комарів краще не вбивати на собі, а зганяти
Комарів краще не вбивати на собі, а зганяти PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
19.07.2004 19:57

В організмі комарів виявлені небезпечні для людини грибки, тому американські лікарі радять не вбивати комарів на собі, а струшувати або збивати клацаннями, повідомляє ВВС News.

Результати досліджень групи учених з медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку (Albert Einstein College of Medicine) свідчать про те, що існує ймовірність зараження людини патогенними грибками Brachiola algerae. Грибки можуть потрапити в організм людини через шкіру, коли ми вбиваємо і розмазуємо комара, що наважився нас укусити.

Описаний випадок смерті 57-річної пацієнтки, яка заразилася саме таким чином. Причому на відміну від збудника малярії або лихоманки Західного Нілу, грибки не виявляються в слині комара, для інфікування потрібно саме роздавити його і, таким чином, втерти в шкіру.

Проте, деякі фахівці вважають, що порада струшувати комарів з себе, а не вбивати їх не має під собою строгої наукової основи.

Роджер Наскі (Roger Nasci), експерт Центру з контролю над захворюваннями Колорадо підкреслює, що комарі, якщо їх струсити, з великою часткою ймовірності повернуться, щоб укусити вас знову. Причому самка комара може виконати цю операцію навіть не один раз за ніч. Ви не зможете постійно контролювати себе.

Кріс Кертіс (Chris Curtis), професор медичної ентомологіїі з Лондонського інституту гігієни і тропічної медицини, також скептично віднісся до відкриття своїх американських колег, вважаючи ймовірність інфікування нікчемно малою.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org