Самое популярное

Партнери


Home Новини Захворюваність кором у Москві за рік зросла втричі
Захворюваність кором у Москві за рік зросла втричі PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
20.06.2011 07:28

У 2011 році ситуація із захворюваності кором у місті Москві ускладнилася, повідомляє московський Росспоживнагляд. Сплеск захворюваності пов'язаний із зростанням захворюваності в Європі та інтенсивними міграційними потоками.

Цього року спостерігалися спалахи і різке зростання кількості випадків кору у Франції, Іспанії, Німеччині, Данії, Норвегії, Румунії, Сполученому Королівстві, Фінляндії та Швеції із загальною кількістю хворих понад 7 000 осіб. У місті Москві, в порівнянні з минулим роком, кількість виявлених хворих збільшилася майже в 3 рази, наголошується на сайті міського Росспоживнагляду.

Кір є повсюдно поширеним високозаразливим вірусним захворюванням. Він передається тільки від людини до людини. За відсутності вакцинації вірус вражає практично кожну людину, незалежно від віку за допомогою повітряно-краплинної передачі вірусу. При цьому максимальна здатність до передачі інфекції у зараженого яскраво виражена в первинний період захворювання, коли ще не проявлені клінічні симптоми.

Зараз основна маса хворих — молоді люди до 40 років, що не хворіли раніше і не мають щеплень. Зараження найчастіше відбувається за кордоном. Кір небезпечний не тільки своєю формою протікання хвороби, але і можливими ускладненнями, аж до необоротних поразок центральної нервової системи.

Найефективніший захист від кору – щеплення.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org