Самое популярное

Партнери


Home Новини Мати двох дітей подає до суду на виробника презервативів
Мати двох дітей подає до суду на виробника презервативів PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
25.01.2000 04:08

Маріан Річардсон, через чотири роки після народження другої дочки, вирішила подати до суду на компанію LIG Products. 36-річна англійка Маріан Річардсон вважає незадовільну якість презерватива, виробленого компанією, головною причиною настання у неї незапланованої вагітності.

Місіс Річардсон вважає, що LIG Products зобов'язана виплатити їй 120 тисяч фунтів стерлінгів. Така сума, на думку жінки, здатна компенсувати як витрати на оплату медичних послуг і догляд за дитиною, так і неодержаний прибуток від діяльності власного підприємства, яке місіс Річардсон не зуміла розгорнути через вагітність, що несподівано наступила. Крім того, в компенсацію включена і вартість морального збитку - тобто дискомфортних і больових відчуттів, обумовлених вагітністю і операцією кесаревого розтину.

Представники компанії-відповідачки заявляють, що питання про низьку якість вироблюваних нею презервативів поставлене без належних на те підстав. LIG Products розпочала свою діяльність ще в 1915 році, а торгова марка презервативів Durex була вперше зареєстрована 71 рік тому. Сьогодні ця компанія добре відома як один зі світових лідерів у сфері розробки і виробництва бар'єрних контрацептивів. Експерти і адвокати компанії звернули увагу суду на інструкцію із застосування презерватива Durex, розміщену на його упаковці: у тексті вказується, що презерватив не дає 100-відсоткової гарантії попередження вагітності. Крім того, на їх думку, у місіс Річардсон, що виявила пошкодження презерватива незабаром після статевого акту, було досить часу для того, щоб прийняти пігулку пост-коїтального протизаплідного препарату.

У відповідь на це позивальниця заявила, що про відсутність абсолютних протизаплідних гарантій у презерватива їй не було відомо, як і про те, що контрацептив з категорії "ранок після" цілком можна придбати і у вихідні дні.

Згідно з Актом про захист прав споживача, претензії місіс Річардсон до виробника мають цілком законні підстави. Проте, не так давно Палата Лордів заборонила судове діловодство відносно постачальників медичних послуг і товарів у випадках, коли позивач вимагає компенсувати витрати на забезпечення абсолютно здорової дитини. Проте, надія одержати грошову компенсацію за фізичний дискомфорт і больові відчуття, пов'язані з вагітністю і оперативними родами, у Маріан Річардсон все ж таки є.

Слухання справи в суді імовірно триватиме близько восьми днів.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org