Самое популярное

Партнери


Home Новини Облисіння збільшує ризик виникнення інфаркту
Облисіння збільшує ризик виникнення інфаркту PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
25.01.2000 03:55

Чим більший розмір лисини - тим вища ймовірність розвитку серцевих захворювань, вважають дослідники з Бостона. За їх даними, у осіб, що мають яскраво виражену лисину, ризик серцевої патології збільшений на 36 відсотків.

У дослідженні, що тривало одинадцять років, було задіяно 22 тисячі чоловіків у віці від 40 до 84 років. Результати роботи опубліковані в останньому номері журналу Archives of Internal Medicine. Протягом цього часу вони проходили детальне анкетування і описували зміну волосяного покриву, починаючи з 45-річного віку. Приблизно 1500 чоловіків відзначали проблеми з коронарним кровообігом - з них облисіння різного ступеня мали 62 відсотки. Серед осіб з підвищеним рівнем холестерину крові, лисіючі люди мали майже втричі вищий ризик розвитку патології.

Учені припускають, що проблеми із здоров'ям викликані підвищеним рівнем тестостерону. У ранніх роботах було показано, що надлишок тестостерону збільшує ризик гіпертонії і концентрацію холестерину в крові. Проте, критики вважають, що наявність лисини не є критерієм, по якому людину можна відносити до групи ризику по серцево-судинних захворюваннях. Такі висновки, на їх думку, виправдовують бездіяльність тих американців, які не бажають змінювати свій спосіб життя. Малорухливість і дієтичні надмірності набагато небезпечніші для здоров'я.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org