Самое популярное

Партнери


Home Новини Голі студентки влаштували фотосесію заради благодійності
Голі студентки влаштували фотосесію заради благодійності PDF Друк E-mail
Автор: Дана ЮРЧЕНКО   
26.03.2020 08:52

Студенти третього і четвертого курсу Сіднейської школи ветеринарів знялися голими для календаря на підтримку благодійної організації по боротьбі з психічними розладами Black Dog Institute. Про це повідомляє The Sun.

«Коли ми відучимося і станемо ветеринарами і вченими, ми опинимося на роботі, де кількість самогубств в чотири рази перевищує середній показник по країні», - стверджує організатор благодійної фотосесії 23-річна Люсі Фучтер (Lucy Fuchter).

Black Dog Institute займається вивченням, профілактикою і лікуванням психічних захворювань. «Кожна п'ята людина в певний період життя страждає від психічного розладу, - міркує Фучтер. - Ми сподіваємося, наша підтримка допоможе організації боротися з настільки масштабною проблемою ».

Австралійка розповіла, що ранкова зйомка для календаря змусила багатьох студентів понервувати: «Але незабаром все заспокоїлися і стали більш розслабленими. Деякі з початку навчання мріяли взяти участь у цій благодійній акції. Інші, навпаки, стверджували, що ніколи на таке не вирішаться, але в підсумку прийшли ».

Сіднейська школа ветеринарів - провідний ветеринарний центр Австралії. Протягом десяти років студенти щорічно випускають «голий» календар, який дозволяє зібрати пожертвування в 100 тисяч австралійських доларів. Календар можна придбати за 25 австралійських доларів.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org