Самое популярное

Партнери


Home Новини Вчені назвали пов'язаний з повною втратою слуху ген
Вчені назвали пов'язаний з повною втратою слуху ген PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
09.05.2021 08:35

Вчені Університету штату Пенсільванія виявили, що мутація гена GAS2 може привести до повної втрати слуху. Про це повідомляється в статті, опублікованій в журналі Developmental Cell.Так, досліджували детально вивчили і властивості гена GAS2 і прийшли до висновку, що він безпосередньо впливає на посилення звукових сигналів у внутрішньому вусі людини. Провівши ряд дослідів на зародках мишей, фахівці з'ясували, що одна з ключових функцій даного гена - підтримання форми клітин внутрішнього вуха, а також забезпечення високої жорсткості їх стінок.

За словами професора Дугласа Епштейна (Douglas J. Epstein), раніше вчені ніяк не пов'язана із розвиток глухоти з пошкодженням GAS2, так як він відповідає за відтворення білкових молекул.

Раніше російські та італійські вчені провели експерименти на мишах і довели, що мутації в гені GILZ сприяють прискоренню розвитку фіброзу печінки. Уточнюється, що при менш активній роботі гена імунні клітини сильніше пошкоджують печінку. Як розповів професор Сколтеха Тимофій Зацепін, дані, отримані в дослідах на мишах, «корелюють з клінічними даними для людини».

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org