Самое популярное

Партнери


Home Новини Жінка зачала дитину, ще не вилікувавшись від безпліддя
Жінка зачала дитину, ще не вилікувавшись від безпліддя PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
24.10.2001 06:40

Небажана вагітність може наступити навіть під час лікування від безпліддя. Американські учені описали цікавий випадок, що відбувся з безплідною парою, яка вирішила зачати "дитину з пробірки". За декілька днів до процедури у них був секс, в результаті якого замість обіцяних двох дітей вони одержали відразу чотирьох.

Як пояснили лікарі, перед узяттям яйцеклітин жінці був призначений препарат, який стимулює роботу яєчників. В результаті утворилося декілька яйцеклітин, частину яких забрали лікарі, а одна запліднилася природним способом. Потім до неї додалися ще дві, запліднені в лабораторії.

Пізніше дві підсаджені яйцеклітини дали початок нормальним плодам, а запліднена природним чином яйцеклітина розділилася на два зародки, як це відбувається при звичайному народженні близнят. За заявою лікарів, генетичні дослідження допомогли однозначно відновити картину події.

Виношування відразу чотирьох близнят, зазвичай, становить підвищену небезпеку як для дітей, так і для матері. У описуваному випадку діти народилися недоношеними на 32 дні. Учені заявили, що необхідно рекомендувати парам, що лікуються, утриматися від незахищеного сексу перед процедурою.

Розповідь про цей випадок, що відбувся з каліфорнійською парою, опублікована в свіжому номері журналу Human Reproduction.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org