Самое популярное

Партнери


Home Новини В американських цукерках дуже багато свинцю
В американських цукерках дуже багато свинцю PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
14.07.2004 10:24

У Каліфорнії розгортається скандал навколо цукерок, в яких був виявлений свинець в кількостях, потенційно небезпечних для дітей. Генеральний прокурор штату звернувся до суду, щоб припинити продаж небезпечних солодощів до того моменту, поки виробники та імпортери не приведуть свою продукцію до позначених в законі вимог.

Згідно з рішенням, прийнятим у штаті в 1986 році, виробники повинні вказувати на продуктах харчування інформацію про вміст речовин, які потенційно можуть прзиводити до розвитку онкологічних захворювань і появи вроджених аномалій. В цьому відношенні документ пред'являє жорсткіші, ніж у федеральних законах, вимоги.

Заява прокурора Біла Лок'єра (Bill Lockyer) стосується 33 фірм, що імпортують або виробляють цукерки. Як наголошується, всі солодощі, що імпортуються, виробляються у Мексиці, за винятком тих, що одна компанія ввозить з Бразилії. "Рівень свинцю - одна з головних небезпек для дітей, навіть невеликі дози можуть привести до проблем у навчанні", - відзначив прокурор.

Адвокат місцевих цукеркових фірм Артуро Гонсалес (Arturo J. Gonzalez) заперечив, що продукція його клієнтів відповідає всім нормам, а згідно вказаному закону немає необхідності перевіряти рівень природного змісту свинцю в продуктах. Лок'єр, проте, вважає, що свинець поступає з брудної сировини, а також в процесі виготовлення і зберігання.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org