Самое популярное

Партнери


Home Новини Вік чоловічого щастя
Вік чоловічого щастя PDF Друк E-mail
Автор: Ольга ТОПОРІВСЬКА   
03.12.2012 07:51

Про щасливий жіночий вік ми недавно говорили. Прекрасна стать вважає себе найбільш щасливою близько тридцяти двох років. А що ж у чоловіків? Чи знають вони, що таке щастя, і якщо переживають це почуття, то коли?

Як відомо, сильна стать з дитинства відстає в розвитку від слабкої, тому і щасливий вік у чоловіків змістився до 37 років. Британські дослідники провели опитування респондентів чоловічої статі і дізналися, що найголовнішим чинником, що відображає максимальне відчуття щастя, є:

• створення сім'ї – для 35% опитаних;
поява на світ дитини – для 43% респондентів.

Крім таких важливих, як для прекрасної, так і для сильної статі речей, для чоловіків щастя виражається в наявності кола перевірених друзів і стабільності в житті, що знижує ризик виникнення стресових ситуацій. У тридцятисемирічному віці чоловіки зазвичай мають все, щоб бути щасливими.

Англійські учені наполягають, що від того, наскільки людина щаслива в середньому віці, залежить, наскільки довго вона проживе на світі. Щоб довести це, дослідники вивчили життя десяти тисяч респондентів. Виходячи з одержаних даних, учені зробили наступні висновки:

• незадоволені життям люди мають в три рази велику вірогідність померти раніше від тих, хто радісно живе на світі;
• задоволені життям люди мають тривалість життя на 10 років більшу, ніж ті, хто ремствує на долю.

Важливо відзначити, що учені враховували стан здоров'я піддослідних, і часто ті, хто не мав проблем, але був негативно налаштований психологічно стосовно перебігу свого життя, з часом виявляли хвороби серця, нездужання і навіть інвалідність. Виходить, що рівень щастя впливає на фізичне здоров'я. Негативно налаштована людина повільніше ходить, частіше хворіє, не має захоплень, друзів, веде замкнутий спосіб життя. Часто ці чинники підкріплюються низьким заробітком або його повною відсутністю, пише сайт http://shirgazy.com/.

Як бачите, задоволення життям і відчуття щастя – найважливіші чинники людського довголіття. А тому, давайте будемо щасливими завжди!

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org