Самое популярное

Партнери


Home Новини Китайські учені розвінчали уявлення про користь зеленого чаю
Китайські учені розвінчали уявлення про користь зеленого чаю PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
08.07.2011 08:55

Учені в Китаї встановили, що всім відома властивість зеленого чаю - виводити з організму зайвий холестерин - суттєво перебільшена.

На основі 14 клінічних досліджень було встановлено, що групи людей, які приймали регулярно зелений чай протягом періоду часу від трьох тижнів до трьох місяців, знизили рівень «поганого» холестерину всього на 2%, і таким чином, істотної відмінності між контрольною групою і групою, на якій проводилися дослідження, нема.

Сам по собі лікувальний ефект чаю пов'язаний з катехинами, які зменшують всмоктування холестерину в кишечнику. Проте ці катехини забезпечували набагато меншу позитивну дію на організм, ніж думали раніше. У зв'язку з цим, дослідники попереджають, що зелений чай не варто застосовувати замість ліків, а також нагадують, що він здатний знижувати ефективність деяких препаратів при одночасному вживанні.

Зелений чай середньої міцності в помірних кількостях може стати необхідною складовою частиною здорового харчування, для цього його краще пити теплим, а не гарячим за півгодини до їжі або через ті ж півгодини після їди.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org