Самое популярное

Партнери

 Заказать в магазине https://www.akridaclub.com товары для здоровья
Home Новини Три чашки чаю рятують від хвороб серця
Три чашки чаю рятують від хвороб серця PDF Друк E-mail
Автор: Микола ПРУДИК   
10.04.2013 11:17

Наука знайшла новий доказ користі регулярного вживання чаю для здоров'я людини. Австралійські учені з університету штату Західна Австралія (University of Western Australia) провели дослідження, що дозволило їм стверджувати, що цей листовий напій ефективно зменшує ризик розвитку серцевих захворювань. А відбувається це завдяки дії флавоноїдів – особливих антиоксидантів, якими багатий і чорний, і зелений чай (у звичайній чашці їх приблизно 150-200 міліграм). Цікаво, що за вмістом антиоксидантів дві чашки «порожнього» чаю не поступаються двом стиглим яблукам.

Флавоноїди як би змивають із стінок судин бляшки, холестеринів, і тим самим очищають кровоносну систему від можливих закупорок, в результаті яких люди одного разу або захворюють атеросклерозом, або валяться з інфарктом міокарду, або прокидаються в лікарні з діагнозом «ішемічний інсульт».

«Нами одержані переконливі дані щодо того, що чай, завдяки флавоноїдам, які містяться у ньому, підсилює виділення оксиду азоту і покращує функцію ендотелію (клітки внутрішньої поверхні) судин», – заявив професор Джонатан Ходжсон, один з авторів проведеного експерименту.

Сам експеримент був простий: добровольців розділили на дві групи, і учасники однієї пили чай регулярно, а учасники іншої – зрідка, від випадку до випадку. Внутрішня поверхня судин у тих, хто звик щодня випивати три чашки, виявилася значно чистішою, ніж у людей, байдужіших до чаю.

Три щоденні чашки чаю знизять вірогідність інфаркту і подібних проблем, на думку фахівців, на 11%.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org