Самое популярное

Партнери


Home Новини Знеболюючі продукти
Знеболюючі продукти PDF Друк E-mail
Автор: Юлія ШИМАНСЬКА   
03.12.2012 08:59

Кожний з нас стикався з таким неприємним явищем, як біль. Найчастіше ми приймаємо лікарські знеболюючі препарати, щоб її угамувати. І при цьому мало хто знає, що існує ціла низка продуктів, які володіють таким же ефектом. Учені склали їх рейтинг.

Якщо у вас щось болить, зверніть увагу на:

• цільнозернові продукти. У них високо вміст магнію, здатного зняти больові відчуття в м'язах, усунути дискомфорт в кишечнику, поліпшити травлення;

• лосось і оливкове масло. Вони допомагають підвищити больовий поріг;

• вино, виноградний сік, молочні продукти, зелень, полуницю, горіхи. Ці продукти знімають біль;

• куркуму та імбир. Цні прянощі століттями застосовувалися на Сході як знеболюючі продукти.

Відомо також, що відчуття щастя здатне затьмарити будь-який біль, адже у цей момент в організмі виділяється серотонін – гормон, відомий своїм впливом на сприйняття больових відчуттів. Дослідники з Великобританії склали список продуктів, які дарують щастя. Для цього учені вивчили життя 80000 осіб, звернувши увагу на їх раціон і стан психіки. Як показали результати дослідження, найбільшу задоволеність життям відчували люди, які їли багато овочів. Вживання в їжу 7 порцій (приблизно 600 грамів) овочевих продуктів на день щодня здатне зробити вас найщасливішою людиною у світі. Секрет такого феномена дослідники розкрити не змогли – просто констатували факт.

Інша група англійський учених прийшла до дещо іншого висновку: продукти можуть підняти настрій, якщо вони асоціативно пов'язані з відчуттям щастя. Тому список «щасливих» продуктів, за даними кулінарного сайта profkitchen.org, виглядає так:

• картопля фрі – сприймається, як атрибут розслаблення і відпочинку;

• солодощі – торти, печиво, тістечка, шоколад – стимулюють вироблення серотоніну, дарують радість і є ознакою свята;

• червона і чорна ікра – асоціюються з хорошим життям і достатком.

Дослідники настійно рекомендують вживати такі продукти не більше 350 г на день, щоб відчуття щастя не було зіпсовано поганим самопочуттям і фігурою, що змінилася в гіршу сторону.

Тепер, якщо заболить голова, біжимо не до аптечки, а до холодильника – за лососем, вином, цільнозерновим хлебом і солодощами!

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org