Самое популярное

Партнери


Home Новини Канадці вимагають заборонити машину для вдихання алкоголю
Канадці вимагають заборонити машину для вдихання алкоголю PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
14.08.2004 08:07

Канадська рада з безпеки вимагає негайно заборонити машини для вдихання алкоголю, що з'явилися в деяких барах Америки і Великобританії, повідомляє ВВС Russian.

Новий апарат, винайдений американцем Домініком Симлером і названий ним AWOL - Alcohol Without Liquid, дозволяє сп'яніти від одного вдиху в 10 разів сильніше, ніж від стакана спиртного. Машина по суті - змінене пристосування для ароматерапії, коли через рідину пропускають газ і дають дихати пацієнту.

В даному випадку рідина - будь-який алкоголь, газ - чистий кисень, а пацієнт - відвідувач бару. Коштує такої агретат 3000 доларів, а користуватися ним в барі можна всього за 10 доларів.

У Канаді AWOL ще не з'явився, та і в США офіційні продажі почнуться тільки з 20 серпня, але канадська влада вже стурбована можливими наслідками популярності нової іграшки.

Президента Ради з безпеки Канади Еміль Зер'єн побоюється того, що "до такого дихання" пристраститься молодь, а на дорогах з'явиться більше п'яних водіїв. Крім того, подібне дихання сильно руйнує мозок.

Рада з безпеки надіслала в міністерство охорони здоров'я листа, де виклала свої побоювання. Якщо в найближчий день не буде відповіді, в міністерство відправиться делегація з вимогою негайно вжити заходи. Приклад для наслідування є: в Австралії не так давно заборонили імпорт апаратів AWOL.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org