Самое популярное

Партнери


Home Новини Аутизм розвивається у тому числі і зовнішніми чинниками
Аутизм розвивається у тому числі і зовнішніми чинниками PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
06.07.2011 08:50

Дослідники в Каліфорнії вважають, що чинники навколишнього середовища можуть відігравати значнішу роль у розвитку аутизму, ніж вважали раніше. Дослідження опубліковане в журналі «Архіви загальної психіатрії» (Archives of General Psychiatry).

Дослідження показують, що на розвиток аутизму в рівній мірі впливають чинники як генетики, так і навколишнього середовища, говорить Йоахім Холлмайер, керівник дослідницького проекту.

Учені із Стенфордського університету а Пало Альто, Каліфорнія, досліджували 192 пари близнят, у яких один або обидва страждали різними формами аутизму. Серед них були 54 однояйцевих близнят і 138 різнояйцевих, яких досліджували за допомогою стандартних діагностичних методів на внутрішні передумови розвитку аутизму.

Вони виявили, що генетичні чинники провокують розвиток аутизму в 38% випадків, тоді як частка допологового і особливо післяпологового розвитку в збільшенні ризику аутизму доходить до 58%. Холлмайер відзначив, що це тільки гіпотеза дослідників, але він вірить, що роль навколишнього середовища значно більша в розвитку цієї хвороби, ніж раніше вважалося.

Аутизм виявляється до третього року життя і виражається в комунікативних, соціальних і поведінкових труднощах і методів лікування його не розроблено. Батьки говорять про таких дітей, що вони «дуже холодні», а генетики винять в розвитку хвороби низку специфічних генів. Останніми роками почали говорити про можливість розвитку аутизму у дітей, які ним в принципу не страждають, але мають генетичну схильність. У такому разі можна говорити про деякі чинники зовнішнього середовища, що запускають процес розвитку хвороби.

Дослідники поки що не з'ясували точно ці зовнішні чинники, проте до їх переліку можуть належат вік батьків, ранні терміни пологів, багатоплідна вагітність або інфекції матері під час вагітності. Учені не з'ясували, на якому періоді вагітності у плоду є найбільший ризик одержати зміни в розвитку головного мозку.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org