Самое популярное

Партнери


Home Новини Британія має намір розібратися з дієтою Аткінса
Британія має намір розібратися з дієтою Аткінса PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
10.08.2004 07:36

Виклично суперечлива, іноді протилежно оцінювана дієта Аткінса (Atkins), стане предметом розгляду британського уряду, повідомляє ВВС News.

Національному інституту удосконалення клінічного лікування (National Institute of Clinical Excellence - NICE) дано доручення створити групу експертів і досконально вивчити довгострокові наслідки дієти Аткінса.

За попередніми даними до групи увійдуть 20 лікарів різних спеціальностей, у тому числі і дієтологів, дослідження розраховане на один рік.

Дієта Аткінса передбачає вживання багатих білком продуктів і практично повне обмеження споживання вуглеводів. Вона дуже популярна у світі завдяки активній рекламній компанії, зокрема, її рекламують такі знаменитості як співак Роббі Вільямс (Robbie Williams) і актриса Дженніфер Аністон (Jennifer Aniston).

Деякі учені стверджують, що дотримання дієти Аткінса може привести до порушень роботи нирок, підвищення рівня холестерину, проблем з кістковою тканиною, збільшення ризику розвитку діабету і раннього інфаркту

А згідно з результатами недавно опублікованим досліджень, жінки, що дотримуються дієти Аткінса, можуть мати значні проблеми із зачаттям.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org