Самое популярное

Партнери


Home Новини Астму лікуватимуть туберкульозом
Астму лікуватимуть туберкульозом PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
29.10.2001 06:54

Британські учені приступають до випробувань вакцини від астми, яка приготована на основі бактерії, спорідненої із збудником туберкульозу, повідомляє ВВС. На їх думку, ця бактерія, яка зустрічається в грунті, може захищати людину від алергічних реакцій, які лежать в основі нападу бронхіальної астми.

Попередні дослідження показали, що мікроб Mycobacterium vaccae впливає на розпізнавання алергену імунною системою. Було також доведено, що контакт з бактеріями з цієї групи знижує ймовірність розвитку бронхіальної астми. Це свого часу встановили японські учені.

Хоча бактерія і належить до того ж роду, що і туберкульоз, і проказа, шкоди для людини вона не становить. За словами керівника наукової роботи, доктора Ратко Дьюкановіча (Ratko Djukanovic), ця бактерія, по суті справи, може стати природним захистом організму від бронхіальної астми.

Цей учений з університету Саутгемптона (Southampton) є прихильником "теорії гігієни", згідно з якою зростання захворюваності бронхіальною астмою пов'язане із зайвою чистотою, до якої прагне сучасна людина. Відсутність контакту з алергенами в ранньому віці залишає людину беззахисною перед хворобою.

Зараз учені набирають групу з 120 осіб, у яких симптоми бронхіальної астми не вдається усунути навіть прийомом інгаляційних стероїдов. Частина з них в ході дослідження одержить експериментальну вакцину на основі Mycobacterium vaccae.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org