Самое популярное

Партнери


Home Новини Контактні лінзи: аргументи «за»
Контактні лінзи: аргументи «за» PDF Друк E-mail
Автор: Дана ЮРЧЕНКО   
27.07.2014 07:52

Контактні лінзи значно спростили життя людей, що потребують корекції зору. Вони не дають спотворень навіть при великих діоптріях і не створюють обмежень для бічного зору. Та і в лінзах кожна людина виглядає природно і не відчуває себе «очкариком».

Проте ухваливши рішення про відмову від окулярів і носіння контактних лінз, в першу чергу, потрібно порадитися з офтальмологом. Досвідчений лікар порадить мати в своєму арсеналі як окуляри, так і лінзи. Адже лінза – це чужорідний предмет в очах, які потребують періодичного відпочинку.

Для носіння лінз існують певні протипоказання. Тому перш ніж купити контактні лінзи, пройдіть всестороннє обстеження. Контактні лінзи не варто носити в період ОРЗ, при незначних формах короткозорості, алергії і астмі в період загострень, а також, якщо у вас є схильність до очних інфекційних хвороб, відзначає esculapinfo.ru.

Для правильного вибору контактних лінз потрібно звернути увагу на наступні моменти:

По-перше, термін придатності контактних лінз пролонгованого носіння складає не більше шести місяців. Вони потребують регулярного очищення спеціальними засобами і іншими ферментними препаратами.

По-друге, лінзи планової заміни дають можливість очам дихати і крім цього є оптимальним співвідношенням ціни і якості. За ними теж потрібен щоденний відхід.

По-третє, найбільш «дихаючими» вважаються лінзи разового застосування. Це ідеальний варіант для будь-яких очей, оскільки вони здатні забезпечити ідеальну гігієну ока. Це найдорожчий варіант на сьогодні. Зате вам не доведеться возитися з контейнерами і розчинами.

По-четверте, лікарі рекомендують підбирати слабкіші, ніж окуляри, контактні лінзи. Якщо в лінзах ви дуже добре бачите удалину, то вам буде складніше працювати близько.

Джерело: http://postup.brama.com/usual.php?what=78215

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org