Самое популярное

Партнери


Home Новини Німецькі вчені створили нові ліки для боротьби з діабетом
Німецькі вчені створили нові ліки для боротьби з діабетом PDF Друк E-mail
Автор: Мартин БОРОДЧУК   
01.11.2013 08:54

Німецьким вченим з Мюнхена вдалося розробити більш ефективний метод боротьби з цукровим діабетом. Результати досліджень були опубліковані в спеціалізованому журналі «Science Translational Medicine».

«Перш за все, мова йде про цукровий діабет другого типу, - зазначив керівник інституту з дослідження діабету і зайвої ваги при центрі імені Гельмгольца Матіас Чоп. - Як правило, він спостерігається у людей з ожирінням, чий вік перевищує 40 років».

Найбільш ефективним методом вважається інкретинова терапія. Для виготовлення необхідних ліків підходять гормони глюкагоно-подібний поліпептид-1 /ГПП-1/ і гастро - інгібуючий поліпептид /ГІП/. Раніше використовувався тільки ГПП-1, але тепер вченим вдалося знайти можливість створювати ліки і на основі ГІП.

Спочатку медикамент тестувався на мишах, щурах і мавпах, про яких більше можна прочитати тут. Потім разом зі своїми американськими колегами німецькі вчені провели дослідження на 53 пацієнтів, хворих на цукровий діабет другого типу. Отримані результати свідчать про ефективність розробленої методики, особливо в порівнянні з іншими способами лікування. Крім того, розроблений засіб допомагає боротися із зайвою вагою, пише ІТАР-ТАРС.

«Ми задоволені результатами проведених експериментів, правда, наша схема - не панацея. Я не вірю, що існує якесь одне ліки для лікування всіх видів діабету. Тут не те що до кожного виду, до кожного пацієнта, потрібен індивідуальний підхід. Тому ми розробляємо зараз цілу серію медикаментів, взявши за основу ГІП і ГПП-1, для більш ефективної боротьби з цією недугою».

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org