Самое популярное

Партнери


Home Новини Лікарі вимагають від депутата вибачень за «п'яних акушерів»
Лікарі вимагають від депутата вибачень за «п'яних акушерів» PDF Друк E-mail
Автор: Інеса БРИЧ   
26.12.2012 04:41

Голова Асоціації лікарів Республіки Алтай Федір Федотов вважає, що висловлювання депутата Державних зборів Олександра Шефера про те, що «акушери-гінекологи приймають пологи у п'яному стані» ні на чому не засновано і ображає весь колектив перинатального центру. Асоціація наполягає на тому, щоб депутат або обгрунтував свої висловлювання, або публічно вибачився.

Як повідомляє сайт Відкрита політика, Асоціація лікарів ще 7 грудня надіслала листана адресу Олександра Шефера з пропозицією зустрітися з колективом перинатального центру для обговорення і врегулювання конфлікту, але парламентарій проігнорував його.

Окрему претензію Асоціація лікарів висловила і до голови комітету з соціального захисту і охорони здоров'я населення Державних зборів Олени Казанцевої, яка не присікала «явно некоректну репліку депутата».

Скандальна ситуація відбулася ще місяць тому, на засіданні парламентського комітету із соціального захисту, де серед інших питань розглядався законопроект про республіканський бюджет. У дебатах торкнулися аспектів лікарського забезпечення дітей з багатодітних сімей у віці до трьох років, оплати праці медичному персоналу, якості надання медичних послуг, держпідтримки на харчування вагітним жінкам. А коли депутати заговорили «про збільшення показників дитячої смертності», депутат Олександр Шефер «відверто, відкрито і безпардонно заявив, що акушери-гінекологи приймають пологи у п'яному стані», - зазначається у повідомленні Мінохоронздоров'я.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org