Самое популярное

Партнери


Home Новини Зайва вага веде до старечого недоумства
Зайва вага веде до старечого недоумства PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
21.07.2004 20:41

Зайві кілограми, придбані в середньому віці, збільшують ризик хвороби Альцгеймера. А схуднення, навпаки, значно знижує вірогідність старечого недоумства, пише газета USA Today. Такі тези висловили декілька груп дослідників, що брали участь в 9-й міжнародної конференції, присвяченої цьому захворюванню (9th International Conference on Alzheimer's Disease and Related Disorders).

Серед доповідачів були дослідники з Інституту Каролінська (Karolinska) у Стокгольмі (Stockholm). Міїа Ківіпелто (Miia Kivipelto) і її колеги проаналізували медичні карти більше півтора тисяч чоловік. З'ясувалося, що для страждаючих ожирінням у віці близько 50 років, вірогідність хвороби Альцгеймера в два рази більша, ніж для людей з нормальною масою тіла.

Ще одна група дослідників встановила, що запобігти старечому недоумству можна за допомогою занять спортом в літньому віці. Незначні фізичні навантаження при цьому впливають і на серцево-судинну систему, знижуючи ризик атеросклерозу і його ускладнень.

Інше дослідження на цю тему було проведено співробітниками медичного факультету Гарварду (Harvard Medical School). Учені з'ясували, що засобом профілактики хвороби Альцгеймера також можна вважати дієту, багату рослинною їжею.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org