Самое популярное

Партнери


Home Новини Президент РФ Дмитро Медведєв посилив вимоги до реклами абортів
Президент РФ Дмитро Медведєв посилив вимоги до реклами абортів PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
14.07.2011 09:56

У четвер глава російської держави Дмитро Медведєв вніс поправки до закону «Про рекламу».

Тепер творці реклами послуг з переривання вагітності зобов'язані попереджати людей про те, що аборт може стати причиною безпліддя. Причому відповідному попередженню повинно відводитися десять відсотків рекламної площі. Більше того, в такій рекламі не повинно повідомлятися про безпеку медичних послуг із запобігання вагітності.

До цього російський президент вже підписував пакет поправок до закону «Про рекламу». Після вступу поправок до дії, реклама абортів зникла із сторінок багатьох друкованих видань, теле- і радіопрограм для неповнолітніх. Сам закон Держдума прийняла 11 грудня 2009 року, а Рада Федерації схвалила документ 16 грудня 2009 року.

Як повідомляють експерти, у світі за годину відбувається понад 300 абортів. Росія за цим показником займає «малопочесне перше місце у світі». Згідно з даними російського статистичного щорічника, за 2007 рік у Росії було зроблено близько 1,5 мільйонів операцій зі штучного переривання вагітності, проте це практично стільки ж, скільки народилося у 2007 році дітей.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org