Самое популярное

Партнери


Home Статті Як боротися з облисінням?
Як боротися з облисінням? PDF Друк E-mail
19.06.2011 05:17

Фахівці відзначають, що лисіти представники чоловічої половини людства починають до тридцяти років. Винуватцями цієї біди медики вважають статеві гормони і гени, які передаються по спадковості через покоління по материнській лінії. Як би там не було, а боротися з облисінням можна і потрібно, якщо, звичайно, ви  віддаєте перевагу пишній шевелюрі.В даний час існує декілька ефективних способів, результат яких залежить від стану волосяної цибулини. Можна спробувати масаж з дерматологічними маслами, шампуні з вітамінами, спеціальні харчові добавки. Якщо є можливість росту волосся, варто спробувати КВЧ-терапію, суть якої полягає в стимуляції волосяних фолікул (які «сплять»), впливаючи на них струмом високої частоти.

Щоб збагатити харчування шкіри і її структури, застосовується масаж голови, який покращує циркуляцію і притік крові, що і стимулює ріст волосся. Це можливо, якщо на місці волосяного фолікула ще не утворився рубець, інакше росту волосся вже нічого не допоможе. Є вірогідність зростання чи ні – визначає лікар по вигляду шкіри голови.

Щоб зупинити порідшання, знадобиться десять тридцятихвилинних сеансів КВЧ. Одночасно з терапевтичним лікуванням можливо проводити лікування лазером. Чим раніше ви зайнялися відновленням волосся, тим кращим буде результат. У лікуванні використовується магнітно-інфрачервоно-лазерний апарат.

Волосся починає випадати при спазмі судин, порушенні кровообігу, харчування. А лазерний апарат нормалізує мікроциркуляцію найтонших судин, що живлять кров'ю волосяну цибулину. Лазер діє як стимулятор. Тому що при опіку йде активація імунної системи і процесів розмноження. Реагуючи на нього, організм запускає процес самозцілення, включаючи свої захисні механізми. Лазерний метод безболісний.

На початковій стадії облисіння досить пройти два курси з перервою в два тижні. В цей час призначають препарати для поліпшення мозкового кровообігу. Для зовнішнього застосування використовують засоби на основі екстракту плаценти.

Якщо все ж таки час для відновлення волосся упущений, волосяні фолікули померли і зарубцювалися, то ні КВЧ-терапія, ні лазерне лікування вже не допоможе. Що ж робити? Можна спробувати пересадити свої волосяні цибулини, узявши їх з потилиці або в скроневій області. Рости вони будуть на новому місці так само, як і ті, що раніше випали.

Французькі медики довели, що у верхній частині черепа, на лобових і потиличних долях в цибулинах волосся містяться гормони-знищувачі. А на потилиці і в скроневій ділянці їх немає. Це і дало можливість успішної пересадки власного волосся. Операція з пересадки триває близько п'яти годин. Якщо волосяні цибулини повністю приживуться, то ріст волосся почнеться приблизно через три місяці після пересадки.

Після травм і опіків застосовують силіконовий метод. Операцію з імплантації силіконового еспандера проводять тільки в хірургічних відділеннях. Косметологи від цього методу відмовилися, тому що після операції залишаються дуже грубі шви. Якщо ж волосся для пересадки узяти нізвідки, пожвавити давно померлі цибулини неможливо, то можна покрити голову штучним волоссям.

Метод імплантації штучного волосся розробили італійські фахівці. Штучне волосся максимально наближене до людського волосся. Воно може бути різних кольорів і відтінків, різних типів завитків. Процедура пересадки цього волосся дуже трудомістка, тому за одну процедуру пересідає не більше 400 волосся. Волосок кріпиться до шкіри голови подібно до стібка майже безболісно. Але у цього методу є істотні недоліки. Наприклад, синтетичне волосся є чужорідним тілом в організмі людини. З цієї причини воно можуть відторгатися, створюючи певні проблеми – шкіра стає хронічним вхідним джерелом для інфекції, вона вимагає дуже ретельного і постійного догляду. Оскільки таке волосся не росте, то його не можна підстригати. Його не можна фарбувати. Головний недолік цього методу – це дуже велика вартість процедури, оскільки волосків на голові налічується близько 100 тисяч.

У США для вирощування шевелюри застосовується спіронолактон. Терапія проводиться протягом року. У разі припинення прийому цього препарату облисіння поновлюється знову. В Америці з цією метою використовується міноксиділ, який стимулює ріст волосся, допомагаючи позбавитися облисіння на невеликих ділянках шкіри. Медики вважають, що, втираючи цей препарат, збільшується період активного життя фолікулів і поліпшується  перехід їх неактивної стадії в активну.

Щоб не було дуже боляче за безцільно витрачені гроші і час відповідного методу, бережіть волосся змолоду, застосовуючи народні рецепти. Наприклад, один раз в тиждень протягом двох-трьох місяців втирайте в шкіру голови суміш, що складається з однієї частини коньяку, чотирьох частин соку ріпчастої цибулі і шести частин відвару коріння реп'яха. Закутайте голову на дві години, після цього помийте.

Для зміцнення коріння волосся використовуйте для втирання відвар шишок хмелю, які бажано зібрати в серпні-вересні, поки вони повністю не дозріли.

Корисно втирати через три-читири дні суміш з однієї частини касторової олії і десяти частин настоянки календули.

Один раз на тиждень втирайте в шкіру голови відвар кропиви.

Після кожного миття голови у воду для полоскання додайте сік лимона або столову ложку оцту на один літр води. Також чудово зміцнює волосся відвар з ромашки.

Причісувати волосся найкраще дерев'яними гребінцями, а їсти більше продуктів з желатину: холодець і заливне.

 

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org